120 - Serveringskannor koppar

120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar
120 - Serveringskannor koppar

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVERINGSKANNOR, 9 st, Koppar med trähandtag, 1800-/1900-tal, höjd upp till ca 30 cm

Bruksslitage

773425

2020-08-21