121 - Kopparföremål

121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål
121 - Kopparföremål

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVARER, KAFFEKÖK, ÄGGVÄRMARE, 6 delar, koppar, vitmetall, mässing, smide, 1800-/1900-tal, höjd ca 30 cm

Bruksslitage

773426

2020-08-21