123 - Minnestavlor

123 - Minnestavlor
123 - Minnestavlor

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINNES-/GRATULATIONSBREV, 4 stkn, handskrivna- och målade, inramade, 1800-tal, omkring 30-40 x 30-40 cm

Ålders- och bruksrelaterat slitage

773428

2020-08-21