Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
BORDSLAMPA, mässing och svärtat trä, textilskärm, tidigt 1900-tal, höjd ca 55 cm inklusive skärm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
773429
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här