124 - Bordslampa ca 1900

124 - Bordslampa ca 1900
124 - Bordslampa ca 1900
124 - Bordslampa ca 1900
124 - Bordslampa ca 1900
124 - Bordslampa ca 1900
124 - Bordslampa ca 1900

Såld för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, mässing och svärtat trä, textilskärm, tidigt 1900-tal, höjd ca 55 cm inklusive skärm

Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen

773429

2020-08-21