953 - Bordslampa Rörstrand
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
LOUISE ADELBORG, bordslampa, jugend, glaserad fajans, Louise Adelborg för Rörstrand 1920-tal, höjd ca 43 cm exklusive lampsockel
Bruksslitage, smärre nagg, lös lampsockel, SAV garanterar ej funktionen
773430
2020-08-22