953 - Bordslampa Rörstrand

953 - Bordslampa Rörstrand
953 - Bordslampa Rörstrand
953 - Bordslampa Rörstrand
953 - Bordslampa Rörstrand

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOUISE ADELBORG, bordslampa, jugend, glaserad fajans, Louise Adelborg för Rörstrand 1920-tal, höjd ca 43 cm exklusive lampsockel

Bruksslitage, smärre nagg, lös lampsockel, SAV garanterar ej funktionen

773430

2020-08-22