1621 - Mått/kannor koppar

1621 - Mått/kannor koppar
1621 - Mått/kannor koppar
1621 - Mått/kannor koppar
1621 - Mått/kannor koppar

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅTT / KANNOR, 4 st., koppar: 1dl, 2dl, 5dl, 20l, 1900-tal, höjd upp till 41 cm

Bruksslitage

773431

2020-08-23