726 - Mått / kannor koppar

726 - Mått / kannor koppar
726 - Mått / kannor koppar
726 - Mått / kannor koppar
726 - Mått / kannor koppar
726 - Mått / kannor koppar
726 - Mått / kannor koppar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

800 SEK

MÅTT / KANNOR, 6 stkn, koppar, 1 dl, 2dl, 5dl, 1l, 2l, 5 l, 1900-tal, höjd upp till 28 cm

Brukslitage

773432

2020-08-22