1622 - Stor kaffepanna koppar

1622 - Stor kaffepanna koppar
1622 - Stor kaffepanna koppar
1622 - Stor kaffepanna koppar
1622 - Stor kaffepanna koppar
1622 - Stor kaffepanna koppar
1622 - Stor kaffepanna koppar

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd ca 42 cm

Bruksslitage

773433

2020-08-23