1623 - Stor kaffepanna koppar

1623 - Stor kaffepanna koppar
1623 - Stor kaffepanna koppar
1623 - Stor kaffepanna koppar
1623 - Stor kaffepanna koppar
1623 - Stor kaffepanna koppar
1623 - Stor kaffepanna koppar

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd inklusive handtag ca 46 cm

Bruksslitage

773434

2020-08-23