1624 - Stor kaffepanna koppar

1624 - Stor kaffepanna koppar
1624 - Stor kaffepanna koppar
1624 - Stor kaffepanna koppar
1624 - Stor kaffepanna koppar
1624 - Stor kaffepanna koppar
1624 - Stor kaffepanna koppar

Såld för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KAFFEPANNA, koppar, 1800-/1900-tal, höjd inklusive handtag ca 35 cm

Bruksslitage

773435

2020-08-23