125 - Sockerkaksformar koppar

125 - Sockerkaksformar koppar
125 - Sockerkaksformar koppar
125 - Sockerkaksformar koppar
125 - Sockerkaksformar koppar
125 - Sockerkaksformar koppar
125 - Sockerkaksformar koppar

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERKAKSFORMAR, 6 stkn, koppar, med vridna / raka åsar, 1800-/1900-tal, diameter upp till ca 30 cm

Bruksslitage, någon skada

773436

2020-08-21