126 - Bak- och aladåbformar koppar

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAK- och ALADÅBFORMAR, 9 delar, koppar, 1800-/1900-tal, upp till ca 30 x 25 cm

Bruksslitage

773437

2020-08-21