1406 - Kopparföremål

1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål
1406 - Kopparföremål

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KOPPARFÖREMÅL, formar/tråg/trattar, 15 delar,1800-/1900-tal,

Bruksslitage

773438

2020-08-23