1625 - Formar bleckplåt

1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt
1625 - Formar bleckplåt

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

FORMAR, 14 stkn, för aladåb, glass och bakning, bleckplåt, 1900-tal

Bruksslitage

773439

2020-08-23