Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
800 SEK
ALADÅB- och BAKFORMAR, 7 stkn, pressad bleckplåt, 1900-tal
Bruksslitage, halv snäckfotm medföljer
773440
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här