127 - Formar bleckplåt

127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt
127 - Formar bleckplåt

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

ALADÅB- och BAKFORMAR, 7 stkn, pressad bleckplåt, 1900-tal

Bruksslitage, halv snäckfotm medföljer

773440

2020-08-21