1627 - Te- och kaffeservis Gefle

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

GEFLE, te- och kaffeservis, ca 90 delar, porslin med dekor i rött och svart,n 1900-tal

Bruksslitage, nagg kan förkomma

773441

2020-08-23