1784 - Litografier

1784 - Litografier
1784 - Litografier
1784 - Litografier
1784 - Litografier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

800 SEK

LITOGRAFIER, 3 st, motiv av fisk samt ägg, 1800-/1900-tal, upp till ca 30 x 25 cm

773444

2020-08-23