Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
800 SEK
LITOGRAFIER, 3 st, motiv av fisk samt ägg, 1800-/1900-tal, upp till ca 30 x 25 cm
773444
2020-08-23
Gör en kostnadsfri värdering här