130 - Tavlor med fjäderfämotiv

Såld för:

6 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAVLOR, 5 st, med motiv av fjäderfä, litografi, olja på pannå / porslin, akvarell, upp till ca 28 x 20 cm

773445

2020-08-21