131 - Målningar med bär- och blommotiv

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅLNINGAR, 5 st, med bär- och blomstermotiv, olja på duk, några monogramsignerade, 1800-/1900-tal, upp till ca 50 x 55 cm

773446

2020-08-21