132 - Målningar med frukt och blomstermotiv

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MÅLNINGAR, 4 st, med frukt- och blomstermotiv, signerade E Fritzsche, Gust Redelin, Gurli Kuylenstierna, olja på duk / pannå, akvarell / gouache, upp till ca 55 x 75 cm

773447

2020-08-21