1628 - Formar 1900-tal

1628 - Formar 1900-tal
1628 - Formar 1900-tal
1628 - Formar 1900-tal
1628 - Formar 1900-tal
1628 - Formar 1900-tal
1628 - Formar 1900-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

FORMAR, hundratals, för det mesta i kak- och bakväg, bleckplåt / aluminium, bleckplåt / aluminium, 1900-tal

Bruksslitage

773448

2020-08-23