1630 - Formar 1900-tal

1630 - Formar 1900-tal
1630 - Formar 1900-tal
1630 - Formar 1900-tal
1630 - Formar 1900-tal
1630 - Formar 1900-tal
1630 - Formar 1900-tal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

FORMAR, hundratals, för det mesta i kak- och bakväg, bleckplåt / aluminium, 1900-tal

Bruksslitage

773450

2020-08-23