Carl Malmsten modell Visingsö pall

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, "Visingsö", pall, stomme i furu, brännstämplad Karl Andersson´s, sitthöjd ca 43, 90x34 cm

Bruksslitage

773453

2020-05-25