Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
YVES SAINT LAURENT, axelbandsväska, brunt läder med spännen i guldfärgad metall, märkt "Made in Italy", numrerad 172459 002122, ca 40 x 44 x 18 cm
Bruksslitage
773472
2020-05-22