Yves Saint Laurent axelbandsväska

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

YVES SAINT LAURENT, axelbandsväska, brunt läder med spännen i guldfärgad metall, märkt "Made in Italy", numrerad 172459 002122, ca 40 x 44 x 18 cm

Bruksslitage

773472

2020-05-22