Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, 3 st och VASER, 2 st, porslin, Imari och Kanton, Japan och Kina, faten diam 21-30 cm, vaserna höjd 17-26 cm
Smärre slitage, mindre fat med nagg
773511
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här