Imari Kanton

Imari Kanton
Imari Kanton

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

FAT, 3 st och VASER, 2 st, porslin, Imari och Kanton, Japan och Kina, faten diam 21-30 cm, vaserna höjd 17-26 cm

Smärre slitage, mindre fat med nagg

773511

2020-05-18