Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, silver, rokokostil, stämplad GAB Stockholm 1933, dekorationsknoppar av ben, höjd på kannan ca 23 cm, samlad vikt ca 1.145,2 gram, kontrollstämplade

Bruksslitage,

773512

2020-05-25