Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 delar, silver, rokokostil, stämplad GAB Stockholm 1933, dekorationsknoppar av ben, höjd på kannan ca 23 cm, samlad vikt ca 1.145,2 gram, kontrollstämplade
Bruksslitage,
773512
2020-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här