Lars Tunbjörk pigmentprint
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS TUNBJÖRK, arkivbeständig pigmentprint, signerad Lars Tunbjörk med blyerts, numrerad 92/100, Double Elvis Edition, framtagen 2011, bildyta 33 x 25 cm, bladstorlek 42 x 60 cm
Löst blad
773521
2020-05-21