Lars Tunbjörk pigmentprint

Lars Tunbjörk pigmentprint
Lars Tunbjörk pigmentprint

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS TUNBJÖRK, arkivbeständig pigmentprint, signerad Lars Tunbjörk med blyerts, numrerad 92/100, Double Elvis Edition, framtagen 2011, bildyta 33 x 25 cm, bladstorlek 42 x 60 cm

Löst blad

773521

2020-05-21