Madeleine Bergman pigmentprint
2020-05-21
773528
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE BERMAN,, pigmentprint, signerad Madeleine Bergman med blyerts, numrerad 22/100, Double Elvis Edition, framtagen 2011, bildyta 34,5 x 34,5 cm, bladstorlek 42 x 60 cm
Löst blad