Madeleine Bergman pigmentprint

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MADELEINE BERMAN,, pigmentprint, signerad Madeleine Bergman med blyerts, numrerad 22/100, Double Elvis Edition, framtagen 2011, bildyta 34,5 x 34,5 cm, bladstorlek 42 x 60 cm

Löst blad

773528

2020-05-21