Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MAX ANDERSSON, screentryck, signerad Max Andersson med blyerts, numrerad 22/100, Double Elvis Edition, framtagen 2011, bildyta 11,5 x 22 cm, bladstorlek 42 x 60 cm
Löst blad
773530
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här