Max Andersson screentryck

Max Andersson screentryck
Max Andersson screentryck

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAX ANDERSSON, screentryck, signerad Max Andersson med blyerts, numrerad 22/100, Double Elvis Edition, framtagen 2011, bildyta 11,5 x 22 cm, bladstorlek 42 x 60 cm

Löst blad

773530

2020-05-21