Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ULRIKA SPARRE, screentryck, signerad med blyerts, numrerad 11/100, Double Elvis Edition, framtagen 2010, bildyta 36 x 31 cm, bladstorlek: 42 x 60 cm
Löst blad
773538
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här