Björn Rosendal "Damen med hatten"
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Damen med hatten", signerad samt daterad 71, äggoljetempera på duk, ca 65x54 cm, med utställningsetikett a tergo från Gummesons Konstgalleri 1972
Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer
773541
2020-05-24