Björn Rosendal "Damen med hatten"

Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal
Björn Rosendal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Damen med hatten", signerad samt daterad 71, äggoljetempera på duk, ca 65x54 cm, med utställningsetikett a tergo från Gummesons Konstgalleri 1972

Ingår i temaauktionen: Skånska konstnärer

773541

2020-05-24