Jan Håfström screentryck

Jan Håfström screentryck
Jan Håfström screentryck

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN HÅFSTRÖM (född 1937), screentryck, signerad och daterad Jan Håfström 2012 samt numrerad 8/100 med blyerts, Double Elvis Edition, framtagen 2012, bladstorlek 42 x 60 cm

Löst blad

773544

2020-05-21