Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937), screentryck, signerad och daterad Jan Håfström 2012 samt numrerad 8/100 med blyerts, Double Elvis Edition, framtagen 2012, bladstorlek 42 x 60 cm
Löst blad
773544
2020-05-21
Gör en kostnadsfri värdering här