Harald Pryhn

Harald Pryhn
Harald Pryhn
Harald Pryhn
Harald Pryhn

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

HARALD PRYN (1891-1968): "Allé Herlufsholm", olja på duk, signerad Harald Pryn -61, a tergo betitlad, etikett från Georg Kleis Kunsthandel, 33x43 cm

Bruksslitage

773546

2020-05-18