Gunnar Lundkvist

Gunnar Lundkvist
Gunnar Lundkvist

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNNAR LUNDKVIST (född 1958), "Varför är världen full av Idioter?", screentryck, signerad med blyerts, numrerad 012/100, från Double Elvis Edition 2010, bildyta 55,5 x 24 cm, bladstorlek 42 x 60 cm

Löst blad

773563

2020-05-21