Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

SATSBORD, 3 dlr, bestående av 2 bord samt lös bricka, IKEA Brunabo, bokfanerad samt bemålad, 53x39, höjd 50 cm resp diam 68, höjd 57 cm

Bruksslitage, märken

773570

2020-05-18