Klubbat för:
660 EUR
Utropspris
500 EUR
KUUTTI LAVONEN (född 1960) "Sorgsen ängel", etsning och akvatinta, signerad och daterad 1994, numrerad 18/40, 35x27 cm
773572
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här