Kuutti Lavonen etsning och akvatinta

Klubbat för:

660 EUR

500 EUR

KUUTTI LAVONEN (född 1960) "Sorgsen ängel", etsning och akvatinta, signerad och daterad 1994, numrerad 18/40, 35x27 cm

773572

2020-05-20