354 - Tekannor Kina 1700-tal

354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal
354 - Tekannor Kina 1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEKANNOR, 3 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), klotformade, varierande dekor, höjd ca 13-14 cm

Lagningar, kompletterade

773591

2020-08-21