Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AMPEL, 1800-talets första hälft, empire, för 6 ljus, patinerad plåt, ring i mässing med dekor av förgyllda palmetter, total höjd 110, diameter 48 cm
Smärre slitage o skador
773592
2020-05-18
Gör en kostnadsfri värdering här