355 - Plakett soapstone

355 - Plakett soapstone
355 - Plakett soapstone
355 - Plakett soapstone
355 - Plakett soapstone
355 - Plakett soapstone
355 - Plakett soapstone

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PLAKETT, soapstone, Kina, genombruten dekor, 1800-/1900-tal, diameter ca 16 cm

Nagg

773596

2020-08-21