Klaffbord med pelarben

Klaffbord med pelarben
Klaffbord med pelarben
Klaffbord med pelarben
Klaffbord med pelarben
Klaffbord med pelarben
Klaffbord med pelarben

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLAFFBORD, Karl Johan stil, med pelarben, fanerat i masurbjörk, höjd ca 74, 88 x 68 cm, maxlängd ca 131 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

773611

2020-05-19