434 - Royal Copenhagen vaser

434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser
434 - Royal Copenhagen vaser

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 2 + 1 vaser, porslin, 2 med blomdekor samt förgyllda delar, 1 med förgyllning, 1900-talets mitt, höjd 27 cm

Bruksspår

773613

2020-08-21