356 - Bojan Kina 1700-tal

356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal
356 - Bojan Kina 1700-tal

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOJAN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), ovoid form, famille rose, höjd ca 21 cm, trälock och sockel medföljer

Nagg

773619

2020-08-21