Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TERRIN, med lock, fajans med dekor i blått, invändig "sil", 1700-tal, höjd 18,5, Ø ca 24 exkl hänklar
bruksslitage, sprickor, glasyrnagg
773621
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här