357 - Bojan med lock Kina 1700-tal

Såld för:

8 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOJAN MED LOCK, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, lambrekängbård, höjd ca 21 cm

Locket med lagning

773627

2020-08-21