Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FAJANSER, 3 stkn, bläckställ, liten kanna samt obelisk, 1800-/1900-tal, höjder 6,5 - 33 cm
slitage, glasyrnagg, skador/lagningar
773628
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här