437 - Fajanser 1800-/1900-tal

437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal
437 - Fajanser 1800-/1900-tal

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAJANSER, 3 stkn, bläckställ, liten kanna samt obelisk, 1800-/1900-tal, höjder 6,5 - 33 cm

slitage, glasyrnagg, skador/lagningar

773628

2020-08-21