Erik Hallgren oljemålning

Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning
Erik Hallgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HALLGREN (1910-1989): "Fransk bondgård", signerad och daterad E Hallgren 1951, olja på duk, ca 57x74 cm

UTSTÄLLD: Thielska Galleriet

773635

2020-05-18